Polski YouTube HOP – edycja III

Zapraszam na trzecią edycję wspólnej zabawy, jaką jest Polski YouTube HOP! W tym roku dołączyłam do zacnego grona inspiratorek i przygotowałam dla was tutorial na prostą i uroczą kartkę urodzinową.

. . .

I invite you to the third edition of the joint game, which is Polish YouTube HOP! This year I joined the fabulous group of inspirators and I have prepared a tutorial for you on a simple and cute birthday card.
Although the HOP is only for Polish viewers (i.e. contest with prizes), nonetheless I encourage you to check on YouTube all prepared inspirations. Links to other participants you can find in the description under my tutorial (link to it, below).

. . .

Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym powodzeniem, a my nadal chcemy być blisko innych twórczych osób, wspólnie się inspirować, dzielić wiedzą, doświadczeniem i dobrą energią!
Nasz HOP to dla świetna okazja do poznania polskich artystek, sklepów i producentów, odwiedzenia nowych inspirujących kanałów na YouTube i nauczenia się nowych technik 🙂

Mamy dla Was ponad 30 nagród niespodzianek ufundowanych przez naszych sponsorów!

Aby wziąć udział w losowaniu, należy:
1. Obejrzeć każdy tutorial przygotowany przez organizatorki HOPa, które biorą udział w III edycji. Linki do filmów znajdziecie pod każdym tutorialem – w opisie.
2. Skomentować każdy z filmów. Napiszcie nam, co o nich myślicie, podzielcie się z nami swoją opinią i dobrą energią. Dajcie znać na przykład czego ciekawego się dowiedzieliście, albo co Was najbardziej zainteresowało, czego się nie spodziewaliście 😉 Czekamy na Wasze komentarze! Będzie nam bardzo miło gościć Was na naszych kanałach na YT.
3. Zasubskrybować każdy z kanałów biorących w III edycji HOPa, co jest jednoznaczne z tym, że dodacie nasze kanały do swoich ulubionych i będziecie na bieżąco z nowymi filmami.

Polski YouTube HOP startuje 16 kwietnia 2021 r. o godzinie 10:00​ i trwa do końca dnia 21 maja 2021 r. Oznacza to, że przez ponad miesiąc możemy wspólnie świetnie się bawić 🙂 Wyniki zostaną ogłoszone 28 maja 2021 r. na tablicach autorek tutoriali na FB i na naszym fanpage: https://www.facebook.com/PolskiYouTubeHop​, do obserwowania którego również serdecznie Was zapraszamy! Życzymy Wam miłej zabawy i powodzenia!

. . .

Lista sponsorów: AB Studio, AB Studio Stamps, Tekturkowo, UHK Gallery, Kreatywna Pracownia, LemonCraft, Sklep-Ewa, Scrap 8, Warsztaty ze Scrapkate, Craftvena, Kasia Bogatko, Scrapcesoria, SnipArt, Fabryka Weny, Scrapbooking Shop, Artemisja, ZieloneKoty.pl, Asia Szulik, Craft Passion, Inspirowane Uczuciami, ScrapAndMe, Renesans, Olga Bielska, Paper Heaven, Foamiran Polska, Zoju Design, Finnabair, Artistiko, Craft4You, Woodouts, Art Story Karolina Bińkowska

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s