Na morskim dnie- inspiracja dla ZieloneKoty.pl

Jakby nie patrzeć lato w pełni, a zatem czas na wakacyjno- morskie tematy. Taka też i jest moja dzisiejsza inspiracja dla Was. A do tego tematycznie świetnie koresponduje do obecnie trwającego wyzwania na blogu Zielone Koty. pl , więc mam nadzieję, że zainspiruje Was do wzięcia w nim udziału!
Tym razem mam dla was nie kartkę a kalendarz. Zapewne dziwi was, że tak późno inspiruję w tym temacie, ale muszę się wam przyznać, że zawieruszyła mi się ta baza czas jakiś temu i robiąc porządki w kraftowym kąciku, z niekłamanym zdumieniem odkryłam jej obecność 😉 Z drugiej strony zostało jeszcze pół roku i szkoda byłoby zmarnować te bazę. Tak właśnie trafiła do pracy inspiracyjnej. Wykorzystałam w niej szereg produktów sygnowanych przez Tim Holtza, a motywem przewodnim pracy było morskie dno.

. . .

Summer is already in the fullest, so it’s time for holiday and sea topics, hence my inspiration for you today. And thematically, it corresponds perfectly to the ongoing challenge on Zielone Koty. pl blog, so I hope it will inspire you to take part in it!

This time I have a calendar for you, not a card. You are probably surprised that I inspire in this topic so late, but I have to admit that I lost this base some time ago and when I was cleaning my craft corner, I discovered its presence with genuine amazement 😉 On the other hand, there is still half a year left and it would be a shame to waste this base. To create this work, I used a number of products signed by Tim Holtz, and the theme of the work was the seabed.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s