Interaktywna kartka urodzinowa – tutorial dla ZieloneKoty.pl

Po raz kolejny przychodzę do was z propozycją kartki interaktywnej. Poprzednio był to mechanizm pop up, a dzisiaj prosty slider, czyli suwak dzięki któremu porusza się główna dekoracja kartki. Zarówno pop up jak i slider możecie wykonać na każdej pracy, nie tylko kartce. Suwak fajnie sprawdzi się na okładce albumu, a pop up na jego kartach, ale to tylko jedna z wielu możliwości. Tym razem całą prace oparłam o papiery i elementy dekoracyjne z firmy Craft O’Clock a całość kompozycji, jak zawsze, zamontowałam na bardzo solidnej bazie z Rzeczy z Papieru.
W ramach inspiracji dla was, poza zdjęciami pracy przygotowałam również filmik, jak krok po kroku wykonać taki mechanizm.
Zatem nie przedłużając, zapraszam was do obejrzenia i wykonania ze mną interaktywnej kartki urodzinowej.

.  .  .

Once again, I have for you an interactive card. Previously it was a pop up mechanism, and today a simple slider, where the main decoration of the card move on. You can do both pop ups and a sliders on any work, not just a card. The slider will be great on the cover of the album, and pop up on its pages, but this is only one of many possibilities. This time I based the whole work on paper and decorative elements from the Craft O’Clock company and the whole composition, as always, I have mounted on a very solid base from Rzeczy z Papieru company.
As an inspiration for you, in addition to photos of the work, I also prepared a video on how to create such a mechanism, step by step.
So without further ado, I invite you to watch and make an interactive birthday card with me.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s