Walentynkowa kartka z serduchem -tutorial dla sklepu zielonekoty.pl

W tym roku Walentynki dopadły mnie jak nigdy. Ilość prac, jaką wykonałam w tym temacie zadziwia nawet mnie, ale co zrobić, jak mus to mus ;-). Z tego właśnie powodu przygotowałam dla Was tutorial na youtube, na prostą kartkę Walentynkową i chociaż tutorial pojawia się na ostatnią chwilę, to mam nadzieję, że będzie on dla was inspiracją nie tylko na przyszły rok, ale też na inne tematycznie kartki w podobnym stylu.
Moja propozycja na dzisiaj, to kartka z imitacją tablicy szkolnej, na której napisano wyznanie miłosne. A że jeszcze mamy karnawał, to dorzuciłam do niej trochę brokatowego blasku. Efekt końcowy możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej, a to jak wykonałam kartkę- w propozycji filmowej.

Zatem nie przedłużając, zapraszam na film!

.  .  .

This year, Valentine’s Day caught me up like never before. The amount of works I have done on this topic even amazes me, but what to do, a must is a must ;-). For this reason, I have prepared for you a youtube tutorial for a simple Valentine’s Day card and although the tutorial appears at the last minute, I hope that it will be an inspiration not only for next year, but also for other themed cards in a similar style.
My suggestion for today is a card with an imitation of a school board on which a love confession was written. And since we still have a carnival, I added some glitter paper to it. The final effect can be seen in the pictures below, and on how I made the card is in the film proposal.

So, without further ado, I invite you to watch the movie!

 

W pracy wykorzystałam:

I have used:

Podobne:

Similar:

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s