Święta pachnące cynamonem i pomarańczami – inspiracja dla zielonekoty.pl

Po chwilowym oderwaniu w marynistyczne klimaty, wracam do Was z kolejną propozycją zimowej kartki. Tym razem w tematyce eko i recyklingu. Eco, gdyż 90% produktów jakie wykorzystałam w pracy jest naturalnych: od bazy z grubego papieru poprzez jutę i szklany brokat, aż po pachnące przyprawy. W Bożonarodzeniowych pracach nie wyobrażam sobie nie wykorzystać kory cynamonowca czy anyżu. Zapach jaki roztacza praca z tymi ozdobami natychmiast nastraja bardzo świątecznie. I to nie musi być kartka, jeszcze lepiej sprawdzą się te elementy w dekoracjach do domu.
A recykling, ponieważ użyłam starych kartonów jako wypełniaczy pracy (zamiast kostek dystansowych).
Na dzisiaj przygotowałam wam prostą, choć bogatą w formie, kartkę świąteczną właśnie z tymi ozdobami. Jest to projekt szybki i relatywnie tani, nie wymagający skomplikowanych i drogich narzędzi. Pracę tę przygotowałam z myślą o was, abyście popróbowali się z tematem i samodzielnie przygotowali kartki dla swoich bliskich. Myślę, że dla nich byłaby to niesamowita frajda!
Aby bardziej pomóc wam w podjęciu decyzji do pobawienia się tą tematyką, dodatkowo przygotowałam mały video- tutorial.

.  .  .

After a short jump into marine theme, I come back to you with another proposal of winter card. This time in eco and recycling theme. Eco, because 90% of the products I have used at work are natural: from a base of thick paper, through jute and glass glitter, to fragrant spices. In Christmas works, I can’t imagine not using cinnamon bark or anise. Their fragrant immediately throw you in very festive mood. And it doesn’t have to be a card, these elements will work even better in home decorations.
And recycling, because I used old cardboard boxes as fillers (instead of 3d foam).
For today’s inspiration I have prepared a simple, though rich in form, Christmas card with mention above elements. It is a fast and relatively cheap project, not requiring complicated and expensive tools. I have prepared this work with you in mind, that you may try to prepare cards for your loved ones. I think it would be a fun surprise for them!
To help you more in your decision to work with this subject, I have prepared a small video-tutorial.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s